Nasz zespół


KLAUDIA TYMKIEWICZ
Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) w instytucie CBT EDU. Swoją pasję do psychologii realizuję nie tylko w pracy, ale również poprzez stały rozwój osobisty i udział w licznych szkoleniach. Szczególnie bliska jest mi praca z młodzieżą wchodzącą w dorosłość, która często mierzy się z wieloma zmianami i kryzysami. Pomagam im odnaleźć swoje miejsce w świecie, budować poczucie własnej wartości i radzić sobie z trudnymi emocjami.
Specjalizuję się również w pracy z dorosłymi, którzy mierzą się z wyzwaniami życia codziennego. Pomagam im rozwiązywać problemy, pokonywać trudności i rozwijać się osobiście. Wspólnie odkrywamy nowe możliwości i budujemy strategie radzenia sobie z kryzysami. W swojej pracy kieruję się empatią, zrozumieniem i życzliwością. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie zasoby, które pozwalają mu pokonać trudności i prowadzić satysfakcjonujące życie.
Poza pracą z pacjentami chętnie dzielę się swoją wiedzą psychologiczną prowadząc warsztaty oraz angażuję się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Praca z ludźmi jest dla mnie ogromną satysfakcją. Mam świadomość, że każdy przypadek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Do każdego pacjenta podchodzę z szacunkiem i staram się stworzyć atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji i budowaniu zaufania.


KAROLINA CZUPRYŃSKA
Jestem psycholożką w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej (CBT).
Obecnie pracuje zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi, specjalizuje się głównie w zaburzeniach lękowych, depresji, zaburzeniach nastroju oraz udzielam porad dotyczących profilaktyki zdrowia psychicznego.
W mojej pracy najbardziej zależy mi na dobrym samopoczuciu moich Pacjentów i na tym żeby zapewnić dostęp do najwyższej jakości usług. Korzystam ze skutecznych metod, które mają na celu pomóc pacjentom zrozumieć siebie i tym samym umożliwić im przyjęcie nowych postaw wobec różnych sytuacji życiowych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych, licznych kursach oraz szkoleniach. Dokładam wszelkich starań, by pomóc Pacjentom w pokonywaniu życiowych przeszkód.
Prywatnie miłośniczka gór i podróży.


DOMINIKA PASTERCZYK
Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, pracując z osobami dorosłymi w różnym przedziale wiekowym, od wczesnej dorosłości do wieku senioralnego. Spotkanie z szerokim zakresem różnorodnych trudności psychologicznych pozwoliło mi na rozwinięcie swoich kompetencji oraz indywidualnego spojrzenia dopasowanego do potrzeb każdego pacjenta.
W swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią, szacunkiem i otwartością na drugiego człowieka, uwzględniając przy tym kodeks etyki zawodu psychologa. Ważnym aspektem jest dla mnie również tworzenie bezpiecznej atmosfery spotkań, co sprzyja budowaniu relacji opartej na zaufaniu, a tym samym efektywnej współpracy. Stale podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach czy konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego. Do konsultacji zapraszam osoby potrzebujące specjalistycznego wsparcia w kryzysie, trudnych momentach życiowych, mające trudności w relacjach, zmagające się z niską samooceną, lękiem, depresją czy problemami w zakresie kontroli emocji.
NATALIA KĘĆKO
Jestem dyplomowanym psychologiem. Prowadzę terapię psychologiczną w gabinecie terapeutycznym z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Do moich głównych obszarów pracy należą zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia psychosomatyczne, kryzysy życiowe, doradztwo zawodowe oraz psychoedukacja i profilaktyka w zakresie zdrowia psychofizycznego. Doświadczenie zdobywam także jako psycholog w żłobku i przedszkolu, gdzie pracuję z najmłodszymi i ich rodzicami.
Bliskie jest mi holistyczne spojrzenie na człowieka i jego życie. W pracy z Klientami stawiam na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do poznawania sposobów radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami. Swoje wykształcenie zdobyłam w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam także kurs Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Doświadczenie zdobywałam między innymi w trakcie praktyk w Szpitalu Psychiatrycznym im. Józefa Babińskiego. Od kilku lat prowadzę również zajęcia ogólnorozwojowe dla wszystkich grup wiekowych.
Prywatnie jestem miłośniczką karate kyokushin, pieszych podróży, gotowania oraz muzyki.


DOMINIKA MOSALIK
Jestem psycholożką po studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie 5-letniego psychodynamiczno-systemowego szkolenia psychoterapeutycznego. Ukończyłam również studium Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania. Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach. W pracy wykorzystuję metody pracy oparte o nurt terapii poznawczo-behawioralnej.
Doświadczenie zdobywałam w pracy środowiskowej, w trakcie wizyt domowych, z dziećmi i młodzieżą.


ALEKSANDRA TYRNA
Nazywam się Aleksandra Tyrna. Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich z Psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz studiów licencjackich z zakresu Etyki - mediacji i negocjacji, które ukończyłam na tej samej uczelni. W październiku rozpoczęłam specjalizację z Psychoterapii Psychodynamicznej organizowaną przez Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, co pozwala mi jeszcze bardziej rozwijać swoje umiejętności w pracy z pacjentami. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki pracy gabinetowej z pacjentami w „AMED - Centrum Dobrych Zmian”, praktykom w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku-Białej, na Oddziale Szpitala Psychiatrycznego w Cieszynie oraz w ramach Stażu z Psychoterapii Grupowej w Zakładzie Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy pacjentach z zaburzeniami osobowości. Ukończyłam również liczne szkolenia m.in. Specyfika pracy psychologa, Seksuologia w ICD-11, Zaburzenia osobowości i rozwój osobowości w terapii psychodynamicznej, które pozwoliły mi podnieść swoje kwalifikacje. We wspomnianych instytucjach miałam okazję pracować z osobami zmagającymi się z różnorodnymi trudnościami psychicznymi - z dziećmi, nastolatkami oraz osobami dorosłymi.
Obecnie w gabinecie przyjmuje nastolatków od 13 roku życia oraz osoby dorosłe. Pracuję z pacjentami, którzy doświadczają lęku, nadmiernego stresu, wypalenia zawodowego, mają trudności w relacjach, którzy chcą pracować nad swoją samooceną, pewnością siebie. Pomagam również pacjentom z zaburzeniami zachowań i osobowości. W swojej pracy oferuję bezpieczną oraz wspierającą przestrzeń, w której każdy może poczuć się zrozumiany i wysłuchany, co jest kluczowym elementem skutecznej pomocy.
ALEKSANDRA ŁUCZYŃSKA
Jestem psychologiem w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii poznawczo- behawioralnego w Instytucie Poznawczym oraz absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży m.in. na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym oraz Oddziale Dziennym dla dzieci i młodzieży w Szpitalu im. Józefa Babińskiego w Krakowie. W swojej pracy korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, dostosowując je indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Kluczową rolę odgrywa dla mnie relacja terapeutyczna – dążę do stworzenia bezpiecznej, pełnej zaufania atmosfery, która sprzyja skutecznej pracy nad trudnościami. Moim celem jest pomoc pacjentom w lepszym zrozumieniu siebie oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań problemów, z którymi się mierzą. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w różnorodnych kursach i warsztatach.
Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, wspierając osoby doświadczające kryzysów, trudności emocjonalnych, stresu oraz zaburzeń afektywnych i lękowych. Oferuję także konsultacje dla rodziców dzieci zmagających się z wyzwaniami emocjonalnymi lub społecznymi.


JAKUB KURDZIEL
Jestem absolwentem studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS, ze specjalnością psychologia kliniczna osób dorosłych. Swoje doświadczenie zdobywałem w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także w ramach licznych szkoleń i warsztatów, w tym z Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam doświadczenie w zakresie poradnictwa psychologicznego i psychoterapii poznawczo-behawioralnej w pracy indywidualnej oraz parami, dotyczącej zaburzeń nastroju (takich jak depresja czy zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych, w tym uogólnionego zaburzenia lękowego (GAD), fobii specyficznych (np. fobii społecznej), ataków paniki, czy uzależnień i zaburzeń osobowości. W swojej praktyce zajmowałem się również z takimi zjawiskami jak perfekcjonizm, wypalenie zawodowe, DDA czy asertywność. Powadzę psychoedukację z zakresu zdrowego stylu życia - zwracając uwagę na kwestie takie jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, higiena snu czy uważność. Obecnie jestem słuchaczem na studiach podyplomowych "Psychodietetyka" na Uniwersytecie SWPS, w 2025 roku rozpoczynam również 4 letnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
W mojej pracy cechuje mnie rzetelność, empatia i profesjonalizm - stosuję sprawdzone narzędzia, przestrzegam Kodeksu Etycznego Psychologa, a także oprócz przyglądaniu się psychopatologii i wdrażaniu technik terapeutycznych zwracam uwagę na zasoby i potrzeby pacjentów.